ღ°•.♥.•°ღGrup Hepsiღ°•.♥.•°ღ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ღ°•.♥.•°ღGrup Hepsiღ°•.♥.•°ღ

~Grup Hepsi~

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beni Suçlu Bulun

2 posters
YazarMesaj
CeMrE_KoLiK_GiZeM
Cemre Kolik Admin
Cemre Kolik Admin
CeMrE_KoLiK_GiZeM

Beni Suçlu Bulun Empty
MesajKonu: Beni Suçlu Bulun   Beni Suçlu Bulun Icon_minitimeÇarş. Tem. 18, 2007 11:39 am

Yönetmen Sidney Lumet
Senaryo Sidney Lumet, T.J. Mancini
Oyuncular Vin Diesel, Alex Rocco, Frank Pietrangolare, Richard DeDomenico, Jerry Grayson
Filmin Türü Komedi, Drama
Orijinal Adı Find me Guilty
Yapımcı Firma Crossroads Entertainment
Yapım Yılı 2006
Yapım Ülkesi Almanya, ABD
Filmin Süresi 125 dakika
Resmi Sitesi http://www.findmeguilty.com/
Dağıtıcı Firma Avşar Film
Vizyon Tarihi 25.05.2007

Filmin Konusu

Sekseninci yaşını kutlayan, çağdaş Amerikan sinemasının en saygın yönetmenlerinden Sidney Lumet, 2006’da Berlin’de yarışan son filminde, 21 ay süren, Amerikan tarihinin en uzun süreli ceza davasını mercek altına alıyor: Yıllarca süren federal araştırmalardan sonra, Lucchese suç örgütünün yirmi üyesi, 76 farklı farklı suçtan mahkemeye çıkartılır. Ama davalılardan biri, akla gelmeyen bir şey yapar ve kendi savunmasını üstlenmeye karar verir. Savunma makamı, Giacomo “Jackie Dee” DiNorscio’un gerçek öyküsüne dayanıyor. Hâlihazırda 30 yıllık bir cezaya mahkûm olan Jacki’ye (Vin Diesel) aralarında en yakınlarının da olduğu örgüt üyelerine karşı tanıklık etmesi için karşılığında ceza indirimi teklifi getirilir. Fakat “ailesine” ihanet etmeyi reddeden esprili ve hınzır Jackie hem davalı hem avukat olarak mahkemeye çıkar
erendilek
Hepsi Hayranı
Hepsi Hayranı

Beni Suçlu Bulun Empty
MesajKonu: Geri: Beni Suçlu Bulun   Beni Suçlu Bulun Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 10:25 pm

saoö jn teşekkür edrim.

Beni Suçlu Bulun
1 sayfadaki 1 sayfası